Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a véleményetek az ilyen...

Lintuka kérdése:

Mik a véleményetek az ilyen ismeretlen netes parfümériákról?

Figyelt kérdés
Egy Armani parfümöt szeretnék venni ami a boltban 75ml 27 ezer. Mondjuk egy Prestige Shopban pedig a 125ml es 21ezer, de az Alza.hu-n is csak 22ezer a 125ml es. Akkor ezek kamuk vagy eredetiek? Mert mindenhova oda van írva, hogy eredetit árulnak stb, stb mint a Notinon is és ott is olvastam, hogy nagyon sokszor baj volt a minőséggel. Meg merjem rendelni az Alzáról?

2017. dec. 5. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 100%-ig biztos akarsz lenni a parfüm eredetiségében, akkor én a Douglast javaslom. Én mindig ott veszem, nem merek pár ezer forint különbség miatt kísérletezni.

Megnéztem ezt az Alza oldalt, én biztos, hogy nem rendelnék innen. Árulnak 200 ml-es "eredeti" Giorgio Armani parfümöt. Én is ezt használom, és SEMELYIK parfümcég nem árul ekkora kiszerelésben. 100%, hogy hamis.

2017. dec. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, néztem én is h 200ml est még nem láttam ezért még az eredeti Armani oldalt is megnéztem a legnagyobb kiszerelés ott is csak 125 ml es abból amit szeretnék. Lehet tényleg maradok a boltnál!
2017. dec. 5. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

A Douglas oldalán is fent van 200ml-esben, férfi illatoknál ez nem szokatlan.

Nem ismerem amúgy az alza.hu-t, de arukereson van párezer + értékelése, nem hiszem h hamisat árulna.

Hamisat vadi új cégek szoktak árulni (+vateta), a fenti áraknál jóval olcsóbban, általában úgy, hogy mindenből 100ml-s van csak, és minden ugyanannyiba kerül.

2017. dec. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alza.hu elismert elektronikus eszközöket áruló webshop, nagy forgalommal.

Parfümöt még nem rendeltem, de biztosan nem hamis, ha ott megtalálható.

2017. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Az alza a webaruhazak egyik legalja, onnan tuti nem rendelnék semmit, nem hogy parfümöt, biztos, hogy hamisat árulnak.

Értékelést bárki tud írni ;)

2017. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!