Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A gél lakkos körömlakkokat...

A gél lakkos körömlakkokat tudom szárítani a neon alatt?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

?????

Géllakk, vagy gél hatású körömlakk?

Előbbi uv alatt köt, utóbbi levegőn szárad.

A neon nem csinál semmit.

2017. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Öööööö....... nem.

A gél lakkok azért szilárdulnak meg uv fény hatására, mert tesznek bele valamilyen anyagot, ami uv fényre reagál.

Esetleg még vannak gél lakkok, amik led fény alatt is megszilárdulnak, de ez fel van tüntetve a csomagoláson.

Ugyan a neon esetében is keletkezik valamennyi uv sugárzás, de ezek a fénycsövek úgy vannak tervezve, hogy az üveg elnyeli ezeket.

Szóval nem.

2017. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi...én is az uv-re gondoltam csak mi sokszor rámondjuk,hogy neon,mert olyan hatása van a fényének,és véletlenül úgy is írtam le.
2017. dec. 7. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Akkor igen, ha uv fényre kötő (és nem száradó) lakkról van szó, és uv fénycsőről.
2017. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :)
2017. dec. 7. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, de jó utánanézni melyikhez mi kell.

Én például trend IT UP márkás körömlakkot használok és az UV POWERGEL lakkjait nem kell uv fény alatt szárítani, pedig elég becsapós.

2017. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem becsapós...a körömlakk üvege átlátszó, a géllakké soha.
2017. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Trend it Up UV Powergel fedőlakkjai nem átlátszó üvegben vannak és nem UV lakkok... nem a semmiből találtam ki!
2017. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!