Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holt tudnék parfümöt vásárolni?

Holt tudnék parfümöt vásárolni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy illat, vásárolni szeretnék, viszont piszkosul drága. Kerestem tesztert neten, ez kb 2/3 áron van. Pont ez az az összeg amit szánni tudok egy parfümre. Meg is rendeltem, de másnap jelezték, h kifogytak és nem is tudják, h mikor lesz ismét. Közben a nem teszter változat is elfogyott a webshopokból.

Csak a Müllerben láttam még kaphatót, de ott egekben az ára.

Kerestem az amazon.de-n is, ott sincs már. Az amazon.com-on van, de ők nem szállítanak Magyarországra.

Milyen hasonló nemzetközi webshop van, ahol vannak parfümök és szállítanak Magyarországra?



2017. dec. 6. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Dm-ben most karácsonyi parfüm akció van 25 és 50% kedvezménnyel...nem tudom melyik parfümöt keresed, lehet nem akciós, de hasonló illatot biztos találsz közöttük
2017. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen van hasonló ott, de én most kifejezetten egyet keresek. Dior-Fahrenheit EDP 75ml
2017. dec. 6. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Íme:

[link]

2017. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
EDT-ben van dok helyen, de én EDP-t szeretnék venni.
2017. dec. 6. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Avon,Oriflame
2017. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekik van: [link] Mondjuk én ezt is egekben lévő árnak definiálnám, de igaz, hogy az EDP mindig drágább.
2017. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Szerintem vedd meg Federico Mahora változatban. Nekem elég érzékeny a szaglásom, s szerintem nem lehet észrevenni a különbséget az FM és az eredeti között, ráadásul nagyon tartós, erős illatok. De még ezt is fokozták úgy, hogy egyes illatokból HOT változat is van, ami azt jelenti, hogy az eredetinél is több parfümolajat tartalmaz, tehát még erősebb/tartósabb az illata. De szerintem elsőre elég megvenni a simát, hiszen az egyezik meg hajszálra az eredetivel, ami megtetszett. Szerencsés vagy, hogy pont a kedvencedet ők is gyártják, mert olcsón teljesen azonos minőséghez juthatsz: [link] Nekem sajnos nem gyártják minden kedvencemet, úgyhogy a többit én is a notino-tól rendelem.
2017. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!