Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Itthon tudok csinálni házilag...

Itthon tudok csinálni házilag korrektort?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mégis hogy a jó istenbe tudnál??Észnél vagy?
2017. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem h ami ugyanazt tudja nyújtani amit egy korrektor. Tudom alvás, pihenés stb. De nagyon stresszes most az eletem es baromi nagy Karikaim vannak a szemem alatt
2017. dec. 10. 20:15
 3/6 anonim válasza:
Biztos tudsz, keresgelj a neten otthon elkeszitheto korrektor "recepteket". :)
2017. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
De amugy miert nem veszel?
2017. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen lehet kicsit furán hangzik de 12 vagyok es

Nem akarok meg sminkelni. Meg anya azt nem engedne meg , titokban meg nem szeretnek hasznalni

2017. dec. 13. 21:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Mosott, hámozott, majd lereszelt burgonya tiszta szövetbe csomagol és éjjelre a szem környékére tesz a pakk. Reggel levesz, megmos. Utána uborka és alma karikákkal fél órán át ez a terület felpakol.

A burgonya kiszívja a gyulladt, piros és fekete foltot okozó dolgokat. A petyhüdt bőrt utána hidratálja és vitalizálja a zöldség, gyümölcs sejtközi vitamin és enzim dús folyadéka.

Próbálkozhatsz egyéb lédús zöldség és gyümölcsféleségekkel, amik eltérő ásványi, stb anyagokat visznek be. (retek, gyökér, karalábé, stb.) Arra figyelj, nehogy fogjanak. (pl. bodzabogyó elég lemoshatatlan...)

Csupa konyhában fellelhető és természetes anyag, nem lehet ellene kifogása senkinek. Ráadásul többet ér a legtöbb ipari kenceficénél.


Tevéből és lóból, meg mit tudom én milyen jószágból kivont vizeletes bolti krémekkel (emlékszel a reklámra: ennyi és annyi százalék UREÁT tartalmaz) meg tényleg ne kenegesd magad. Idősebb korban se tenném, nemhogy tiniként... Öreganyáink legalább a sajátjukat használták erre a célra és az is remekül szuperált.

2017. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!