Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a színes kontakt...

Mit gondoltok a színes kontaktlencsékről?

Figyelt kérdés
Dioptria nélkülire gondolok, nem tetszik a szemszínem, mert nagyon sötét. Azért aggódok, mert inkább lányoknak reklámozzák ahogy nézem, én pedig fiú vagyok.

2017. dec. 17. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki és meglátod, hogy tetszik-e. Lehet kérni próbalencsét ingyen optikákban. Ez a "csak lányoknak" duma meg már kib*szott irritáló, nem tudom, mikor fognak az emberek végre leszokni erről. Nem, nem tesz b*zivá ha foglalkozol azzal, ahogy kinézel :D
2017. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint azért nem tetszik, mert a lencse közepén a lyuk állandó nagyságú, a pupillád meg változó, így hiába teszed fel a színes lencsét ha erősebb fényben összemegy a pupillád és körülötte szépen kilátszik az eredeti szemszíned. Amúgy próbáld ki és meglátod.
2017. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem sok fiú haverom hordja :D Főleg az ilyen extrémeket. Semmi gond nincs ezzel! Attól színes a világ, hogy nem fekete-fehér! ;)
2018. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik, mert bizony rögtön észrevehető, hogy valami fura, nem stimmel az illető szemével. Mivel megpróbálják jól eltakarni az eredetit, ezért kicsit nagyobb lesz, mint egy normál szembogár - ezt rögtön kiszúrni, de mivel a középső "lukat" ami fényerősség függvényében folyamatosan szűkül-tágul, és amin kilátsz, mégsem fedhetik el, ezért ott meg kivillan az eredeti szín. Ráadásul sokszor olyan a lencse színe, illetve a végeredmény, ami a valóságban nincs. Nálam az ember az arcánál, az arca a szeménél kezdődik, és az ilyen UFÓ-tekintet... hát eléggé bizarr számomra. Ez nem csak maradiság kérdése, nem tudom eltekerni a gombot, hogy holnaptól valami máshoz vonzódjak, mint amihez.


(Egyébként van 7 milliárd ember a Földgolyón, akinek úgy tetszene a szemed, ahogy van, nem máshogyan, nem tudom minek akarod mindenáron a maréknyi germán/szláv közé betudni magad. Persze, ezer éve észrevétlen jön onnan a kulturális agymosás, még azt is tőlük tanultad, mi a szép... meg mi szerintük a majomszínű, tudom.)

2018. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!