Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet színes konaktlenc...

Honnan lehet színes konaktlencsét rendelni? Nem túl drágán

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy csomó webshop, magyar és külföldi is ahonnan lehet. Keress rá arra amit akarsz hogy hol olcsóbb. És nem árt odafigyelni, mert nem mindegy milyen a görbület, átmérő. Nem mindegyik jó mindenki szemére. Én ezt úgy tanultam meg hogy a 6 rendelt lencséből egy sem lett jó... mivel utólag kiderült hogy a szemem görbülete teljesen más, és olyan nincs is színes lencséből. Így jártam.
2017. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És azt honnan tudhatom, hogy milyen a szemem görbülete?
2017. dec. 20. 16:28
 3/5 anonim válasza:
Orvostól, de én sem tudom, pedig évekóta hordok divatlencsét. Eddig nem volt probléma, de én CSAK napilencsét hordok, a leghigénikusabb!
2017. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vagy ha bemész egy optikába.
2017. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha olcsón szeretnél jó minőségűt, akkor facebookon ezt az oldalt keresd meg: Extrém színes kontaktlencsék


Nagy a választék, és csak jó kommenteket kapott.

2018. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!