Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz lenne, ha a párom...

Nagyon gáz lenne, ha a párom elkísérne műkörmöshöz?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy eljönne velem, mert nem tud addig mit csinálni nálunk úgysem, de nem tudom, ez nem lenne gáz? :D Mivel rendes ülőhely sincs egy harmadik embernek, csak ilyen "sámli". :D

2017. dec. 21. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

A párod helyében én ezt a kérdést olvasva elhagynálak.

Az a agáz, ha neked gáz ha a párod bárhova elkísér.


Mondjuk a párod lehet hogy meg is érdemel téged. Milyen férfi az, aki semmit sem tud csinálni, míg te műkörmösnél vagy?

Esetleg mozogni egy kicsit, sétálni, Tv-t nézni, ne adj'Isten olvasni...?

2017. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nekem gáz, hanem a körmös szemében lenne-e gáz, ezt szerettem volna ezzel kérdezni.
2017. dec. 21. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, gáz. Zavaró amikor ott foglalja valaki a helyet akinek semmi dolga. Csak láb alatt van. De ezt józan ésszel bárki kitalálhatja. Nincs is rendes ülőhely. Akkor minek? Nem is értem, hogy ez miért kérdés. Ne legyetek már ilyen sötétek, tehetetlenek.
2017. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

"# 2/3 Időpont ma 10:58"

Ja, értem.

Azzal meg ne foglalkozz!

Kit érdekel hogy mit gondol a műkörmös? Elvégzi a munkáját, te kifizeted - ennyi.

2017. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ebben semmi gáz nincsen. Engem egyszer az apukám kísért el mert ő ismeri a körmösömet, ő vitt el hozzá és akkor már ott is maradt, beszélgettek, amíg elkészült a körmöm. Nem zavart senkit, nem volt ott rajtunk kívül senki mert a körmösöm egyedül dolgozik, egyszerre csak egy vendég van, úgyhogy nem volt láb alatt vagy semmi ilyesmi. Sőt még jó is volt, így legalább tudtunk beszélgetni és egyébként is ő jött volna értem, ráért, nem volt jobb dolga és úgysem látott még ilyet :) Szerintem a körmösödet pont nem érdekli, úgyhogy ha téged nem zavar és ő is szívesen elkísér, akkor nyugodtan.
2017. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
ne menjen a parod.. baromi zavaró.menjen el addig sétálni.
2017. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Körmös vagyok, engem zavar. Néhányan a pasijukkal/stricijükkel szoktak jönni, de mindig ugyanaz a vége. A pasi kb fél óra után megunja, aztán hangosan sóhajtozik, megy a hiszti, hogy mikor leszek már kész, néha össze is vesznek...ha a pasi velem kezd el beszélgetni, akkor a csaj akad ki, játssza a féltékenyt.

Gyereknek és pasinak nincs helye a körmösasztalnál.

2017. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igaz! :D

Engem elkísért, mondta hogy amúgyis érdekli hogy hogyan csinálják, de fél óra után megunta és elment. De a körmösöm látszólag nem zavarta, még jókat is nevettünk a párom viccein. De megbeszéltük ha unja magát akkor menjen csak el, és úgy is lett😄

2017. dec. 22. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!