Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudok tenni, ha túl...

Mit tudok tenni, ha túl hosszú 2D műszempillákat rakott fel nekem a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Ordít róla, hogy mű, igénytelen. Én a rövidebbet kértem, de rábeszélt erre, mivel szerinte az nem lett volna látványos. Így meg látványosan csúnya lett. Tudok vele valamit csinálni, vagy menjek vissza leszedetni? Magamnak itthon le tudom szedni?
2017. dec. 31. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

nekem is rakott ilyet egyszer -.- azóta magamnak rakok

hát én körömollóval próbáltam a végéből levágni meg nagyon hullott is és ilyen kemény ragasztóval csinálta és szemöldökcsipesszel széttörtem a ragasztót a töveknél. de van ilyen oldó anyag azzal le lehet oldani

2017. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki ott, hogy szedje le?
2017. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom #1.

#2, mert siettem, es csak szembol neztem meg, ugy pedig elegedett voltam vele. Oldalrol viszont borzalmas, ha sokaig nezem szembol se jobb... de igazad van, ott kellett volna szolnom.

2017. dec. 31. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg óvatosan picit vágni belőle.

Nehogy leszedd magadnak, meg ne tépkedd, mert tönkre teszed a saját pillád!!!!! Akár annyira, hogy vissza se nő! (Láttam már ilyet)

Ha nagyon nem tetszik, akkor menj vissza a kozmetikushoz, majd ő leoldja neked!

2017. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Én biztos, h visszamennék, leszedetném és visszakérnén a pénzem, és megmondanám neki, h örüljön, ha ennyivel megussza és nem járatom le neten. Menjen nár az ilyen a pitsába. A szar, gagyi cuccát el akarta már sozni, és rád dumálta.
2018. jan. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmiképpen se kezd el letepkedni. Inkabb tenyleg menj vissza es kerd hogy oldja le neked. Ha esetleg kinos lenne visszamenni, menj el mashova h oldjak le neked. ( ha esetleg Dunaharaszti kornyeken laksz, tudok egy nagyon kiraly muszempillast akinek szep munkai vannak)
2018. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!