Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz hogy az a legelegánsabb...

Igaz hogy az a legelegánsabb karóra ami csak az időt mutatja és bőrszíjas?

Figyelt kérdés
Alkalomra akarok venni egyet,de egyik ismerősöm azt tanácsolta hogy az elegáns öltönyös alkalmakra a fekete vagy sötétbarna bőrszíjas óra való,ami nem mutatja a hónapokat,és a napokat/napszakot,csak az időt.Mennyire igaz ez szerintetek?(nem vagyok nagy divatszakértő,szóval bocsi az értetlenkedésemért:D)

2018. jan. 1. 20:37
 1/6 anonim válasza:
95%
Divatórát szerintem hülyeség venni, citizen,casio,seiko ezek jó órák többség elegáns.
2018. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél letisztultabb annál elegánsabb, bár a dátum még simán belefér.

Én fehér számlaposat ajánlanék sötét öltönyhöz, szíjat pedig cipő és övszín alapján válassz.

Pl.: barna cipő, barna öv, barna szíj.

2018. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legelegánsabb óra a svájci luxusmárkák között van. Patek Philippe, Breitling... az ismerősödnek amúgy is csak félig van csak igaza, az Apple watch óta már nem számít proli dolognak, ha az óra nem kizárólag az időt mutatja.
2018. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó nyilván nem százezrekért akarok órát venni,tekintve hogy van több is,csak azok fémszíjasak.

Ez pl jól néz ki nagyon,pedig sima fossil nem luxismárka: [link]

2018. jan. 1. 22:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!:)
2018. jan. 1. 23:32
 6/6 anonim válasza:
Amiket az első válaszoló felsorol, azok többnyire kommersz ám nagyon jó minőségű márkák.
2019. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!