Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Száraz vagy vízhiányos bőrre...

Száraz vagy vízhiányos bőrre is jó, ha csak púdert használok alapozó helyett? Vagy mégjobban kiszárítja, eltömíti?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam,hogy nyárra egy spf-es hidratálót és fölé púdert használok. melyik ajánlott kő,por,krém? tudtok vmi jót, száraz,vízhiányos bőrre, vagy ez a 2 együtt eltömíti a pórusokat? gondolkodtam színezett hidratálóban is,csak az nagyon drága..
2010. jún. 4. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha nem jó, ha csak alapozót vagy púdert használsz. Az alapozó adja az arcszínt, a púder pedig (ami általában színtelen) mattít, és megfogja a sminket.

Porpúder a legjobb.

2010. jún. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon száraz a böröd, csak alapozót használj, púdert ne. Mert még jobban kiszáritja, plusz, tisztára megcsomósodik az arcodon, és az nagyon csúnya.
2010. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
annyira nem gázos a helyzet, csak mondjuk néha szokott húzódni a bőrőm v ilyesmi. ezért gondoltam,hogy ha alákenek vmi jó kis hidratálót és arra a porpúdert akkor elvileg jónak kéne lenni, nem? csak még sose használtam, csak itthon van egy nagyon gagyi és más színű, de még az se csomósodik ..
2010. jún. 4. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom a szinezett nappali krémet. A púder fixálásra való, tehát alá kell legalább korrektor, vagy valami könnyű alapozó. Magában erősen szárít.

Ha krémet akarsz alá kenni, válaszd az un. sminkalapot. Szinte minden márka gyárt ilyet.

2010. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!