Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik éri meg jobban? Ha 3...

Melyik éri meg jobban? Ha 3 hetente rakatok műszempillát? Vagy ha rendelek és felragasztom magamnak?

Figyelt kérdés

Volt egyszer műszempillám mert magamnak nem tudtam felrakni, de az kb a 3. napon az összes kihullott, de lehet csak a kozmetikus nem nagyon értett a dologhoz.

Ki akarom viszont hangsúlyozni a szemem hosszú szempillával és arra gondoltam rendelek és megtanulom felrakni.

Ti hogyan tanultátok meg felrakni?

Melyik éri meg jobban szerintetek?

Nektek melyik mennyi ideig marad fent?

Tudnátok linkelni hogy ti milyen ragasztót használtok?

Köszi:)



2018. jan. 2. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...egy kozmetikusnak értenie kell hozzá. Talán azért hulott ki mert nem vigyáztál rá.

Én magamnak semmiképp nem tenném fel, inkább rakatnék. Különben is olcsó kinézeted lesz attól a soros szempillától amit otthon felragasztasz.

2018. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!