Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok (és esetleg fiúk),...

Lányok (és esetleg fiúk), kinek milyen jólbevált sminktermékei vannak?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem :) azt lenne a kérésem, hogy írjatok márkát és hogy konkrétan melyik termék :) köszönöm17L

2018. jan. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
és esetleg fiúk...wtf
2018. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első! Igen :D a fiuk kozott is vannak akik szivesen sminkelnek, ezzel nincs semmi baj. Ez olyan mint, hogy egy lany ne focizzon. Errol most ne itt vitatkozzunk.
2018. jan. 3. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Maybelline, alapozó. Essence, szájfény, szempillaspirál, púder, szemhéj festék. :)
2018. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%

Szia :)

Alapozót tekintve rengeteg félét próbáltam kombinált bőrtípusomra, eddig leginkább a Revlon colorstay combination/oily vált be amit jelenleg is használok, de jó pl. Catrice HD liquid coverageje is,de sajnos kicsi a színválaszték. Magasabb árkategóriában az Estée Lauder DW alapozó(aminek egyébként a fent említett Revlont tekintik dupe-jának).

Szempillaspirál: Loreal manga effect (azthiszem:D), Essence Lash princess, Too faced Better than sex

Púder: sok csalódás után mindig visszatérek a régi Rimmel Stay matte púderéhez

Rúzs: Nyx lingerie, soft matte lip cream, illetve Jordana folyékony rúzs(talán sweet lip cream de nem tudom), Anastasia folyékony rúzsok

Bronzosító: ez az a sminktermék amire nem tudok konkrét márkát mondani, jók az essence,catrice,rimmel bronzosítójai pl.

Highlighter: jelenleg az L.A Girl Strobing powderét használom, többi drogériás nem vált be, high end kategóriában ajánlom a Becca, Mac és persze a theBalm Mary Lou Manizer highlightereket.

Szemöldökformázó: eBayes Focallure szemöldökgél,Catrice szemöldölceruza vagy Anastasia Dip brow pomade

Ha esetleg kérdésed van írj nyugodtan:)

20/L

2018. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a clinique vált be nagyon, majdnem minden sminkem az. Hidratálóból a dramatically different lotion (ez többféle bor típushoz is elérhető), alapozóból a BB krém, púder: almost powder. A szemceruzáik nem valami jók, azokat nem ajánlom. A douglasban általában lehet találni jófej, segítőkész eladót, ők is sokat tudnak segíteni! Egy nagyon hasznos oldal pedig a kremmánia.hu , rengeteg termékről vannak értékelések.
2018. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem be szoktak válni a "jó öreg" drogériások!!!! Tehát szemkontúrceruzák, szemhéjpaletták, szempillafestékek, rúzsok, szájfények különböző színben és illattal(eperillat, vagy a Cantare Colour termékek kellemes citromillata); és viszonylag olcsón. (300 forintért rá se nézek, míg 200-érrt és az alatt megveszem[50 ft-ért a legistenesebb])
2018. jan. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az egyik nagy kedvencem primer terén a NYX Photo Loving Primer Anti-redness. Ez mindig egy jó alapot ad az egész sminkhez.

Alapozó terén a Catrice HD Liquid Coverage szép, erős fedésű, jól eldolgozható és kényelmes viselni. Magasabb árkategóriás, de betonbiztos a Nars Sheer Glow Foundation, ennek az ára 30 dollár kör mozog.

Korrektor tekintetében a Maybelline Fit Me termékeket kedvelem, valamint az Age Rewind-ot szintén a Maybelline-től.

A NYX HD Finishing Powder vált be leginkább púderek közül.

Szemhéjpúder-paletták közül egyik nagy kedvencem a Makeup Revolution új palettája, a Life on the Dance Floor. Gyönyörű, élénk színeket tartalmaz. A Flawless paletták szintén a MR-tól is jók. A Too Faced: The Chocolat Bar és az Urban Decay Naked palettái is a kedvenceim közé tartoznak. Drogériás termékek közül egyértelműen a Catrice Absolute Matte és Absolute Rose viszi a pálmát.

Szempillaspirálok közül az Essence Lash Princess termékét kedvelem legjobban, de a l'Oreal False Lash Superstar is ütős.

Szemöldökformázáshoz tudom ajánlani az Essence, l'Oreal termékeket. Nekem a Brow Artist Genius Kit vált be.

Pirosítót leginkább a Pupától szoktam választani, kontúrozást a NYX Highlight & Contour Pro palettát használom.

Rúzsoknál szeretem a Kylie termékeket, a NYX rúzsokat és a Pupa ajaktermékeit.

2018. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!