Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni ecseteket,...

Hol tudok venni ecseteket, amik nem is drágák még is jó minöségüek?

Figyelt kérdés
Az ecseteim amik vannak règebröl rendeltem, de az a gond vele hogy minimum 2 hónap mire megérkezik ezért nem szeretnék újra rendelni.. viszont hat ha ti tudnátok ajánlani nekem valami helyet ahol tudnék azért nem is rossz minöségben, és viszonylag jo áron beszerezni?:) elörre is köszönöm

2018. jan. 11. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
érdekel
2018. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A DM saját márkás ecseteit szoktam használni, ha jól emlékszem ebelin a neve. De időnként essence ecseteket is veszek, nagyon jó minőségűek és olcsók, az egyeteln baj, hogy össze vissza árulják (van néhány fix darab mondjuk szemfestékecsetek, de pl kontúr, korrektór stb ecset inkább bizonyos limitált kiadásokban). Rossmannnak is vannak jó ecsetei, a for your beauty de ami professionalnak van írva. A sima olcsóbb (fekete nyelűek), abból a púder és pirosító ecset egész jó, de a többi nagyon szúr. A professional ami kb dupla annyi (így se vészes), annak barna a nyele, viszont tényleg nagyon jó, pihepuha. Szerencsére ez a 3 tényleg tartós, nem hullik.
2018. jan. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy!:)
2018. jan. 12. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!