Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műbőr karkötőt vízállóvá...

Műbőr karkötőt vízállóvá lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fekete (ilyen szegecses) műbőr karkötőm, aminek örülnék, ha tudnám úgy hordani, hogy nem megy tönkre pár kézmosás után. Szóval nem úszni akarok benne, de jó lenne, ha nem kellene annyira vigyázni rá, hogy ne érje víz.

2018. jan. 16. 02:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt wc-zni mennél, vedd le, és rakd bele a táskádba. Amúgy nemtom,erre van-e valami ilyen speckó lakk, ami megmarad marad rajta. Arra tippelek, hogy talán nem nagyon van. Esetleg ha bekened vízálló festékkel, de talán úgy már érzetre meg kinézetre se lesz olyan, én amúgy nem értek hozzá. Meg esetleg hogy van-e valami csillámos fólia, amivel bevonva esőálló lesz, meg pára.
2018. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán olyan sprével lefújhatnád,amivel a cipőket szokták.Tudod..Deichmannban szokták ajánlgatni.
2018. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbáltam. Majd meglátom, mennyit bír ki így.
2018. jan. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!