Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti egengednétek egy 15 éves...

Ti egengednétek egy 15 éves gyereknek a műkörmöt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a lány 15 éves (azaz már 9. osztályos) és csak egy sima egyszerűt szeretne azaz maga a köröm bőrszínű és a tetején egy kis fehér mmeg egy kicsit kihegyesedik kb ilyen:

[link]


Változna a véleményetek, ha ezt a lány általános iskola 8 osztályába szeretné?

Nyugi, ez csak egy ELMÉLETI kérdés, nem provokáció meg ilyen, én csak egy igen nem válaszra és egy indoklásra lennék kiváncsi.



2018. jan. 16. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
A műkörömnek semmi értelme sincs. Inkább növessze meg a sajátját és azt fesse be ilyen francia manikűrösre.
2018. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
95%
Ha törik a körme vagy rágja akkor igen. 9-ben ennyiért nem szoktak szólni, 8-ban a sulitól tenném függővé. Ha van rendes körme akkor szerintem felesleges, hiszen ez is csak egy sima körömnek néz ki.
2018. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Az ilyen körmöt meg lehet saját körmön is, semmi értelme a műkörömnek.

Egyébként sem nyolcadikosnak, sem kilencedikesnek nem engedném.

2018. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Nem vállalok diákokat. Semmi szükség iskolában műkörömre, pláne nem a szülő pénzén, amit a gyerek meg sem tud becsülni.

Egy műkörmös

2018. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
én 10.-es vagyok, nekem anya megengedné mert nem rózsaszín flitteres karom, hanem viszonylag visszafogott és természetes, de én nem tartom sem szebbnek, sem igényesebbnek a szépen rendben tartott körmöknél. plusz szerintem a tanároknak is feltűnik, nálunk legalábbis tesznek megjegyzéseket, ha valakinek mégis van.
2018. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
45%
Fiú vagyok semmi èrtelme egy fiú se nèzi az ilyen hülyesègeket sőt inkább furcsálja.Ennèl már annak is több èrtelme van ha befesti a haját a csaj.
2018. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

én nem örvendenék neki, de mivel már úgy is olyan közel a 18 nem is tiltanám meg.


Szépen kulturáltan elmagyaráznám neki hogy milyen férfiaknak tetszenek azok a körmök és milyen férfiaknak tetszenek az ápolt, egészséges, természetes, szép körmök. Továbbá azt hogy milyen ártalmas az ő egészségére és a környezetre a műköröm ipar és maga a műköröm alkatrészek.

2018. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
természetesen engedném,nem csak ilyen,hanem amilyet ő szeretne!!
2018. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
imádom, hogy SZEMÉLYES véleményt kérnek a kérdezők, aztán azok vannak lepontozva akik le merik írni hogy túlzásnak tartják.
2018. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Aha, igen
2018. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!