Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes műszempillát használni? Ti hány évesen tettétek fel elöszőr a pilláitokra? Szüleitek mit szóltak? Bármi hasznos tipp, sztorytok érdekel

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve.. nekem 18 évesen lett,mert akkor volt saját keresetem, havi szinten azért elég húzós 7-8 ezreket költeni rá.. anyuéknak tetszett:)
2018. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32 évesen cseréltem le a szempillaspirált tincses műszempillára, sokkal természetesebbnek tűnik, mint a spirálozott pilla. Én ragasztom magamnak és nem is kerül sokba.
2018. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok de én még nem próbáltam. Valószínűleg elég idős vagyok ahhoz, hogy a szüleim csak akkor tenné szóvá ha nagyon rosszul áll. Nincs olyan hogy X kor után érdemes. Egy szimplábbat szerintem fiatalon is ki lehet próbálni alkalmakra, viszont egy drámaibb jobban illik egy felnőtt nőhöz, a túl látványos műszempilla tiniken elég túlzás.
2018. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat ! Meg irhattok !
2018. jan. 21. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem be van minden reggel festve, az is nagyon hasonló hatású, csak szerintem sokkal természetesebb. Anyám az elküldene a p....csába, ha fel mernék tenni ilyet. De amúgy rutint is igényel. És vannak természetesebbek is, nemcsak "leveslegyezgetők". De én nem használnék, mert biztos nem olyan könnyű használni, mint sokan gondolják. Egy volt osztálytársamnak tincsese volt, minden reggel használta, eléggé nehezen ment neki, de a végeredmény szép és természetes volt.

És nem korfüggő, mert ha valakinek már 14 évesen is "szabad"....

2018. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

17 évesen tetettem fel a szálas műszempillámat, azóta is 2D-t használok (20 éves vagyok).

Sokan ijesztgettek, hogy ezzel tönkreteszem az eredeti szempilláimat, de már 3x volt pihentetve (1-1 hónapig) és semmi bajuk nem volt.


Semmit nem szóltak anyukámék, mivel tudják, hogy az ember viselkedését nem az határozza meg, hogy milyen szempillája van.

2018. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!