Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok nekem bevállt...

Ajánlanátok nekem bevállt sminkeket? Illetve ti hogyan sminkeltek? Kíméletes sminkeltávolítás?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

A bőrömmel nincs semmi nagyobb gond nincsen sok pattanásom egy két pattanás ki szokott jönni. Mostanság elég száraz a bőröm az időjárás miatt (és szerintem azért is mert keveset iszok)Az orromnál viszont kicsit fényes a bőröm.

Milyen apapozót ajánlotok igy a bőrömre? Illetve mennyire roncsolja a bőröm a smink? Nem sminkelnék minden nap.



2018. jan. 25. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsosorban probald a kiszaradt reszeket hidratalni, mert csunya lesz rajta az alapozo, tapasztalatbol mondom.

Ha megvan, akkor kuldok alapozokat, es amelyik tetszik a velemenyek alapjan vedd meg:

[link]

[link]

Ha kicsit nagyobb ra a kereted, akkor ezeket ajanlom figyelembe venni:

[link]

[link]

Nekem az Estee Lauderes van meg, es hal istennek sokaig fent marad illetve nem jonnek ki pattanasok tole. Az eddigi drogeriasaktol nekem mindig zsiros lett a borom, de ez a keszitmeny egy csoda.

A smink roncsolja a bort, de attol fugg mennyit hasznalsz es milyen “tipusu” a borod, aka mennyire birja ezeket.

Kezdesnek en korrektort, alapozot, szemoldokceruzat, szempillaspiralt, szajfenyt (matt nudeot), esetleg pudert ajanlanek. En meg szoktam bronzositozni, pirositozni, highlighterezni, de nem feltrtlen szukseges, foleg ha meg csak kezdo vagy

2018. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olcsóbb kategóriában, mint az előző:

[link]

[link]


Bár a krémmánián ezek is drágának vannak jelölve, de gyakoriak a leárazások katalógusban, ha van ismerős, aki foglalkozik ezzel, érdemes kipróbálni. :)


Mind a kettő erős fedésű, de nem maszkszerű. Tartós, nap végén is jó, nekem mindig dicsérik.

Az everlastingnál én azt vettem észre, hogy néha szárítja a bőröm, az illuskin hosszabb távon jobban bevált, de mindkettőt szoktam venni.


Ha nem szeretnél agyonsminkelni, akkor viszont alapozó helyett a BB krémeket ajánlom. Van annyi fedése, mint egy gyengébb alapozónak (én felnőtt nő vagyok, szvsz suliba az pont elég, ha nincsenek nagy bőrhibáid), viszont ápolja is a bőröd, mindennapi használatra egy fokkal jobb.

Én pl. nyáron szoktam ezeket használni, ha a meleg miatt nem akarok "rendesen" sminkelni, csak valami egységesebb bőrt szeretnék. :)

BB krémet szinte minden márkában találsz, én abból is szeretem az Oriflame-et ár-érték aránya miatt, (konkrétan ezt:

[link] )

de menj be egy drogériába, ha van kedvenc márkád arckrémből pl., akkor tutira találsz hozzá tartozó BB krémet is.

2018. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!