Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál jobb?

Melyik szempillaspirál jobb?

Figyelt kérdés

Lovely curling pump up (sárga) vagy Maybelline lash sensational (rózsaszín)?

Olyan szempillaspirált keresek ami max 2000 ft és műszempilla hatású. Dúsít,göndörít,hosszabbít. Ha van más amit ajánlanátok akkor azt is szívesen megnézem :)

Előre is köszönöm!



2018. jan. 28. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A Lovelyról nagyon nagyon jó vélemények vannak,imádják. Én a Maybellinet próbáltam már,nem bírtam,nem szerettem,nekem túl mű volt,szóval ha műszempilla feelinget szeretnél,akkor szerintem tökéletes. Amúgy nagyon jó spirál,több barátnőm is használja,és imádja,nekem túl sok volt :)
2018. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legjobb a L'Oréal Manga de az 2999 Ft.

Messze a legjobb a drogérias árkategóriában.

2018. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat! A L'Oréal-t megnézem.
2018. jan. 28. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Maybelline Lash Sensationel nagyon jó; de annak a Luscious változata még jobb!
2018. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2018. jan. 29. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! én a Maybelline Colossal Volume (az ezüst színűt), és valami eszméletlen... a sárga nekem "szárította" a pilláimat, nagyon nehéznek éreztem, viszont ez valami fantasztikus. ez is közel műszempilla hatású, legalábbis számomra... :)
2018. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszi megnézem amúgy én is a sárgát használom de annyira nem jött be.
2018. jan. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!