Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldöktetoválás kopását...

Szemöldöktetoválás kopását hogyan lehetne felgyorsítani? Van valami házi praktika erre?

Figyelt kérdés
Satíros szemöldök tetoválásom van, de szeretnék egy kicsit vastagabbat és szálazott technikával. 4 éve csináltattam, még látszik de már nem annyira erős, és a vonalon is túlment a szemöldök, mert úgy szedtem ki.

2018. jan. 29. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Satíros tetoválásból már nem tudsz szálasat csináltatni. Max ha annyira kikopik de azt nem tudod felgyorsítani de szerintem úgy se mert egy alap van alatta. Nekem szálas van de olyan sűrűek a szálak mintha satírozott lenne.
2018. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Házilag sehogy. Lézerrel lehet halványítani
2018. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tetoválás halványító krémek, de itthon nem tudom, hogy hol lehet kapni, külföldről rendelni tudsz. A krém hatásfoka olyan 10-30% maximum. Egyénenként eltérő. Ha nagyon halvány volt a satír színe, akkor esetleg... de amúgy a lézeres eltávolítás sokkal gyorsabb és eredményesebb. Két alkalom és utána meg lehet csinálni szálasra, de akkor egy eléggé profi szakembert keress fel! A rontott szálasat nem lehet javítani, csak satírral, vagy újra lézereztetés.
2018. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!