Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mibol telik guerlain,...

Nektek mibol telik guerlain, nars, chanel sminkekre? Annyi no irja a kremmanian h ezeket hasznalja

Figyelt kérdés
Az erdekel atlagos anyagiakkal birtok e, mennyi idosek vagytok. En atlag berbol elek de sajnalom ra, akkor is ha premiumot kapok. Inkabb marad a vagyakozas utana
2018. jan. 30. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Külföldön vásárolom őket ahol olcsóbbak.
2018. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Mennyi az átlagos nálad? Nem akarom azt írni hogy semmi közöd hozzá - bár ez futott át az agyamon amint elolvastam - de az országban legalább 2 millió aktív dolgozó korú nő él aminek a 70% biztosan használ valamién sminkterméket. Ha csak a 15% megteheti az már majd 300 ezer embert jelent.
2018. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a smink nem az a kategória, amit havonta venni kell, ez inkább beuházás 1-2 évre (pirosótó, highlighter sokáig kitart).

Nekem egy szempillaspirálom volt (Estée Lauder) meg egy szájfényem van (Chanel), de alig sminkelek, szóval bőven jó nekem a drogériából is. Ezeket kaptam.

Én külföldön élek, sokan az odaíró lányok közül is szintén.

Neten valamivel olcsóbban meg lehet venni, 10 ezer körül van a legtöbb, a Guerlain talán felette, de ott is termékfüggő.

24 vagyok amugy, és a bevételünk (a férjemmel élek), itt átlagbérnek számít.

2018. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen pont ezert kerdem, most talaltam egy weboldalt ahol olcsobb ...adouglasban eleg draga
2018. jan. 31. 06:01
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen, azért, mivel ott bérlik a helységet, a világítás, az alkalmazottak fizetése, ezt mind-mind még ráteszik az árra. Ezért olcsóbb neten.

Melyik weboldalra gondolsz? (Ha a Notino, akkor csak ajánlani tudom, nagyon jó)

2018. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom a valaszod, mindent ertek:)) igen a notino!!! Rendeltem is:))
2018. jan. 31. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarok polgarpukkaszto lenni, mert tudom, hogy ami az orszagban folyik az horribilis es minden tisztelem a magyaroknak, amiert kepesek elni abban a rendszerben.

En egy eleg gazdag kulfoldi csaladbol szarmazom (viszont Magyarorszagon nottem fel, ezert ismerem a nyelvet es hogy mi van itt) es hat ebbol kifolyolag szeretek sokat kolteni a szepsegemre, bar inkabb a borapolasra, mint a sminkelesre, nekem jobban kifizetodik. Szerintem ez minden nonek jar.

Mindig is nagy volt a vita akorul, hogy markas vagy nem markas dolgok kozott mi a kulonbseg, legyen szo ruharol, sminkrol vagy funyirorol. Nos, szerintem a smink az a dolog, amiben fontos, hogy legyen egy atlag, ha nem afeletti minoseg. Rengeteget szamit a bor oregedeseben, hogy az evek alatt milyen osszetevokbol allo termekeket hasznaltal, illetve milyen mennyisegben. En ezert is ovok mindenkit attol, hogy bevizsgalatlan kinai termekeket rendeljen. Nem sznobsagbol, egyszeruen mindenki bore erzekeny a karos anyagokra.

Nyilvan ez nem azt jelenti, hogy peldaul egy Chanel alapozotol pihe-puha borod lesz 60 evesen is (bar igy legyen:)), a genetika is sokat szamit, de szerintem inkabb hajazzatok a minosegre, es ne a mennyisegre. Amugy en hidratalasra mindig gyogyszertari termekeket hasznalok, es neha jobban bevalnak, mint par markas.

Remelem tudtam segiteni:)

2018. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi utolso!!! Egyetertek. Amugy ha irnal par borapolasi termeket ami jo es megeri, megkoszonnem. Pl jo ejszakai kremet , en 33 vagyok
2018. jan. 31. 19:44
 9/9 anonim ***** válasza:
2020-ban mondhatni középátlagnak számít a fizetésem, ettől függetlenül nagyon sok parfümöm van és márkás kozmetikumom. Van amire hónapokig spórolok, ilyen volt például a pár évvel ezelőtt vett Anastasia Beverly Hills palettám, amit már több mint két éve használok és még mindig tele vannak a púderek. Minőségi márka, jó fedéssel, tartós, ezáltal sokkal tovább elég. Cipőket, táskákat nem gyűjtök, ezekből van pár jól bevált fazonom és ha elhasználódnak az évek során veszek hasonlót. Arckrémekből nekem is a drogériás dermo kozmetikumok váltak be. Az abszolút pénztárca rombolóim továbbra is a parfümök, de mivel ezek is minőségiek, így sokáig elég. Douglesban nem vásárolok, mert lehúzásnak tartom, Notinon pedig jó áron hozzáférek mindenhez. 30.000 Ftnál többet én sem adok ki parfümért.
2020. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!