Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Estére benne hagyhatom a...

Estére benne hagyhatom a bizsut (hatul ranyomos) fulbevalot a fullembe?

Figyelt kérdés
Tudjatok vannak azok hogy pl.:egy masni van elol es hatul meg egy harang alaku csatot vagy mit ra kell tolni...csak normalis valaszokat kerek tudom h nincs normalisan megfogalmazva de akinek nem tetszik az igy jart!!
2018. febr. 8. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne! Meddig tart kivenni, reggel meg berakni? Jót tesz a füllyuknak, ha néha pihenteted.

Egyébként nekem volt egy fehér rózsás bizsum és befeketítette a füllyukam környékét, alig tudtam lemosni. Azóta kerülöm a bizsut is, ha mégis azt használom, akkor éjszakára mindenképp kiveszem!

2018. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vedd ki mindenképp! Sőt, fürdésnél/hajmosásnál is. Én egyszer már arany fülbevalóval is megjártam (szintén ilyen hátul rányomóssal) hogy benne hagytam éjszaka a fülembe, beleakadt a párnámba és alig bírtam kiszedni, ráadásul sebes lett tőle a fülem és vérzett.

Hajmosásnál illetve fürdésnél pedig azért vedd ki a bizsut mert az ugye rozsdásodik, és könnyen előfordulhat hogy nem tudod kivenni a füledből, és fertőzést kaphatsz. Szép meg jó a bizsu fülbevaló, pláne aki bírja hordani, de csak napközben használd.

2018. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd ki, annyi idő alatt nem forr be!
2018. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!
2018. febr. 9. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én régen bent hagytam semmi bajom nem lett.
2018. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! En most ugy vagyok vele h a bal fulembe ketto lyuk van...wgyet kiskoromba lottek (a jobb fulemmel eygyutt) a masik lyukat meg olyan 10 eves koromba lottek! Mar vagy 4 eve nm hordok fulbevalot (de lehet kevesebb vagy tobb) es amit 10 eves koromba lottek az befort a ket kiskori pedig nem...szulinapomra kaptam egy fulbevalot es nagyon tetszett ezert beleakartam rakni a fulembe es bele is ment siman! Anyukam bekente betadinnal es estere benne hagytuk (csak hogy ne fajjon ha kiveszem vagy visszarakom) es mostmar nem is faj mwg semmi csak nm tudtam h hadjam e benne vagy sem!
2018. febr. 10. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!