Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet bajom a nemesacéltól?

Lehet bajom a nemesacéltól?

Figyelt kérdés
December 29-én lyukasztották a fülemet (első lyuk) és elvileg egy évig csak arany, ezüst fülbevalót hordhatnék. Ha én betennék egy nemesacél fülbevalót lehetne tőle bármi baja a fülemnek?

2018. febr. 11. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod
2018. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nikolas Kidman ***** válasza:

Hogy érted hogy nemesacél?

Rozsdamentes/saválló acél?

Attól nem lehet bajod szerintem.

De a savállót válaszd, az jobb. Ugy tudod ellenőrizni, hogy nem vonzza a mágnes.

2018. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt bajom régebben az "antiallegy" feliratúaktól is. Nem is gondoltam, hogy csalás! Mitől antiallergén az, amitől piros dudoraim lesznek? Semmitől, csak csalnak, hogy kelendőbb legyen az áru.

De térjünk a lényegre: Nem lesz bajod a nemesacéltól, ha nem csalás. Az, hogy csalás-e, az pedig később derül ki....

2018. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont az aranyat nem szereti a fülem, piercingnek inkább a nemesacélt és a titánt ajánlják elsőre.
2018. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!