Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A BB krémet, pirosítót stb....

A BB krémet, pirosítót stb. mivel és hogyan szokták lemosni az arcról? Sima vízzel elég, gondolom nem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

sose ertettem hogy mi ez a smink lemosás őrület, 15 éves koromtól sminkelek. Azóta is szappannal szedem le a sminket.... Semmi bajom nem száraz nem zsiros tökéletes:D sima baba szappan ...


30/L

2018. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Micellás vízzel vagy sminklemosó kendővel szoktam. Sima víz nem szedi le és én mondjuk szappannal se próbálkoznék, nekem nagyon szárítja a bőröm.
2018. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy szoktam, hogy eloszor attorlom jol az arcomnak minden zugat micellas vizzel, atmosom szappannal, majd ujra micellas vizzel atmosom az arcom. En beleorulok, ha sok sminkdarabka rajtam marad.😄 eleg ezt ugy is csinalni, hogy csak micellas viz, bar en azt nem szoktam “eleg”nek ereznj
2018. febr. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Tusfürdővel vagy testápolóval is le lehet mosni.
2018. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Cold cream-mel mosom le. Szappant nem használok fejre, tusit, testápolót sem, a gondolattól is elsápadtak a pórusaim.
2018. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először leszedem micellás vízzel. Majd arctisztitóval használok ilyen forgós gépet, ez után természetes fejre kitalált szappant (patis bőrre jó nekem sokat segített). Utolsó lépésként meg hidratálót. Nekem fontos az alapos tisztítás mert ha nem figyelek oda rá akkor csúnya lesz.
2018. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Micellás vízzel mostam le régebben,de nekem marta a szemem,így átálltam a babáknak való cuccokra és azzal mosom le az arcom,utána hidratálok.
2018. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Először áttörlöm micellás vízzel, aztán megmosom arclemosóval vagy teafás szappannal.
2018. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokmindennel le lehet mosni, én mondjuk szemfestékhez szoktam komolyabb dolgokat használni, pl. sminklemosót (abból nehéz nem gyatrát találni, szal nem használom túl gyakran) olajat (kókusz/olíva), lehet testápolót is használni a célra, de még kontaktlencsetisztítófolyadékot is :DDDD


Ha használsz vmilyen arclemosót, vagy szappant, akkor a BB krémet szerintem leszedi.

2018. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arclemosó vagy micellás gél. Ha látom, hogy maradt rajtam valami, akkor vattakorong + micellás víz.
2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!