Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó alapozó vagy korrektor...

Jó alapozó vagy korrektor középkategóriás árban?

Figyelt kérdés

Igazából az orrom körül vannak piros foltok és néha az államon pár, eddig nem használtam sem alapozót sem korrektort ezért tanácstalan vagyok hogy mit használjak.

17/L



2018. febr. 17. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Catrice.
2018. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
69%
Szia:) a Catrice HD LIquid Coverage alapozója nagyon jó, és ha jól emlékszem, 2300 forint körül mozog az ára (ezt még nem próbáltam, de csak jókat lehet róla hallani). Korrektorból én a Catrice camouflage korrektort tudom ajánlani, 1000 forint és hihetetlen jó, nálam újravevős, és eddig minden más ismerősömnek is bejött.
2018. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

BB krémet is kipróbálhatod, hétköznapra csak ezt használom.

[link]

alapozóból rimmelt használok. 3000 körül van ennek az ára, de nekem nagyon bejött, színre is pont hozzám passzol.

[link]

2018. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapozó: L'oréál True match 4000 ft körül van, érdemes inkább kuponnal beszerezni de szerintem a legjobb drogériás alapozók közül!

Korrektor: Maybelline- fit me (Próbáltam a Catrice-t, de engem szárított)

2018. febr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rimmelnek is a piros kupakos 25 órás alapozója nagyon szép,természetes végeredményt ad.
2018. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Revlon Colorstay alapozo a legjobb.nagyon sok markat kiprobaltam mar de ez valt be igazan.korrektorbol pedig mindenkepp Catrice :)
2018. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második válaszoló teljesen jól írta, én is ugyanezeket a termékeket ajánlanám.
2018. febr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!