Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc smink márkád?

Melyik a kedvenc smink márkád?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu lenne ezt leirni, mert nekem sminktermekek szerint vannak kedvenc markaim. Itt egy par pelda:

Alapozo - Estee Lauder

Korrektor, szajfeny, ruzs - MAC

Szemoldokpomade - Anastasia Beverly Hills

Highlighter - The Balm

De termeszetesen hasznalok olcsobb markakat, peldaul a Makeup Revolution palettait imadom, szuper ar-ertek aranyban vannak:)

2018. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Makeup Revolution-Iconic 3as paletta

Sleek palettáit imádom még. :)

Szempillaspirál-Maybelline

Alapozó korrektor-Maybelline

2018. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ecsetek:Sigma, Morphe

Primer:Benefit, Mac, Maybelline

Alapozó:Catrice,L'Oréal, Paris Berlin

Korrektor:Tarte, Maybelinne, Catrice

Púder:Laura Mercier, Makeup Forever, Nyx, Kryolan

Szemöldök :Anastasia Beverly Hills, Essence, Nyx

Rúzs:Mac, Nyx, Jeffree Star, Pupa

Bronzer:Physicians Formula, Benefit, Mac

Highlighter:Cover fx, Mac, Lovely

Tus:Astor, Mac

Szempilla:Maybelline, Essence

Fixáló :Mac, Nyx

Szemhéjpúderből palettáim vannak, nem tudok választani. Pirosító fronton nem vagyok válogatós a drogériás ugyanazt tudja mint mondjuk a Nars,ha tetszik a szín teljesen mindegy.

Ha csak 5 márkától vásárolhatnék ezentúl akkor mindent összevetve az a Catrice, Nyx, Anastasia Beverly Hills, Mac, Morphe lenne.

2018. febr. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak drogériás termékeket használok, abból a makeuo revolution és a catrice a kedvencem
2018. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak cruelty free márkákat használok :)

alapozó: Catrice (ebből találtam meg a legjobb hullaszínt)

szemhéj paletták: Makeup Revolution

púder: Essence

szempillaspirál: Lovely

Egyébként szívesen veszem a DM saját márkás termékeit, többnyire nagyon jó minőségűek, jó árban, könnyen beszerezhetőek, és garantáltan nem tesztelik őket állatokon :) tehát csomó Trend it Up cuccom van mindennapi használatra, pl szemöldökpúder, alapozó (ebből mondjuk nem gyártják a hullafehéret)

Ugyan ez igaz a Rossman saját termékeire is, mind-mind cruelty-free :)

2018. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Guerlain, Chanel, Benecos, Estee Lauder
2018. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Catrice a kedvencem, szerintem jó márka ár-érték arányban.
2018. febr. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem a legtöbb cuccom Max Factor. A stiftes alapozójuk nekem nagyon bejött és szemöldökceruzából is ez a legjobb.
2018. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szubjektív kedvenc márka a Mica beauty cosmetics, életemben nem hallottam róla mielőtt belebotlottam egy termékbemutatójukba egy holland bevásárlóközponjukban, de megváltották az életem. Összesen két termékem van tőlük, egy ásványi púderalapozóm és egy arcradírom. Utóbbi nagyon szépen rendbe teszi a bőröm, előbbi pedig az első alapozó nagyon sokból, amitől nem lesz tiszta olaj és pattanás a fejem két órán belül, de nem is lesz olyan száraz hogy hámlik (éljen az érzékeny kombó bőr, kedvencem amikor a kettőt egyszerre csinálja), természetes hatása van de tartós, elég jó fedése van, és van hullaszín árnyalatban. És nagy előnye hogy ha aláhidratálok egyben működik primerként, alapozóként, korrektorként és púderként.

Amúgy a legtöbb cuccom essence és catrice, az összes többi púder-jellegű dolgom és a legtöbb rúzsom onnan van, de szemhéjtusból a Maybelline kis tégelyes tusára esküszöm, a spirálom is valami Maybelline, ceruzából meg egy sötétbarna Rimmel darab a kedvenc.

2018. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sajnos nekem is ilyen vegyes a bőröm, ez a Mica nevű márka kapható itthon is? Köszi előre is a választ!
2018. febr. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!