Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácsot szeretnék kérni :...

Tanácsot szeretnék kérni : Melyik alapozó a jobb Catrice HD Liquid Coverage vagy a Physicians Formula Youthful Wear/Nude Wear Touch of Glow?

Figyelt kérdés
A bőröm kombinált, T vonalban zsírosabb; az arcom főleg így télen hajlamos húzódni. Nagyobb bőr hibám nincs, ritkán jelenik meg egy-egy pattanás. Jelenleg a Maybelline Affinitone alapozóját használom, de nagyon hamar átfényesedik,még púderrel is, fedése is gyenge. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

2018. febr. 24. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Catricet használom kb. azóta mióta megjelent a boltok polcain. Idáig ez az alapozó vált be a legjobban.
2018. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Catrice nagyon jó zsíros bőrre, a fedése is tökéletes, ráadásul nem is drága. A másikat nem ismerem, de ha az sem drága, javaslom hogy próbáld ki. És akkor eltudod dönteni neked melyik a jó. :)
2018. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
A Catrice baratnomnek elrontotta a boret, csomo pattanasa es zsiros lett tole.:/ En kremmanian jo ertekleseket olvastam rola viszont, szoval egy probat nem er. Ha meg nem jon be, max eladod valahol (kremmanian el lehet) vagy valakinek odaadod
2018. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Catrice nekem nem jött be, pedig én is a rengeteg pozitív vélemény hatására vettem meg. Nekem nagyon maszkos hatású volt, akármivel is vittem fel és bármennyire is keveset vittem fel belőle az arcomra, plusz a száraz részeket eszméletlen kiemeli. De mivel egyáltalán nem drága a Catrice, egy próbát megérhet. A másikról viszont nem tudok nyilatkozni, azt nem ismerem.
2018. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!