Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik ezüst szárú köldök pc?

Létezik ezüst szárú köldök pc?

Figyelt kérdés
Már agyonkerestem, de sehol sem találtam! Mindenhol csak olyan van, aminek a szára acél és csak a bigyó ezüst rajta...az én válogatós bőröm meg nem fogadja el az acélt :@ (mit kell ennek is mániáznia???), hol a ******-ba tudnák beszerezni egy ezüst köldök pc-t?
2010. jún. 8. 22:39
 1/7 A kérdező kommentje:

több, mint fél éve megvan a pc-m, és még mindig sebes, főleg fent, ahol hozzáér a kis bogyó. amikor csináltattam új füllyukat, az sem gyógyult be amíg orvosi (sz*r) acél volt benne, csak miután kicseréltem ezüstre.

gondolkodtam a titánon is, de gondolom az nagyon drága, nincs nekem olyanra pénzem :(

2010. jún. 8. 22:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ezüst, kaptam, ékszerüzletben vették. Ha még így sem vagy biztos benne, hogy a szára ezüst, esetleg ott megkérdezheted, hogy az egész ezüst-e, vagy csak a dísz rajta.
2010. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, és azt mondta, h ezüst az egész, közben meg a nagy szart! ugyanolyan színe van, mint az acélnak, és sebes...:@
2010. jún. 9. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
13:10 vagyok. Sajnos akkor nem tudok segíteni. De talán, ha átlátszó lakkal bekennéd...vagy nem tudom...:S
2010. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

űűű, ezt az ötletet honnan szedted?

egy idő után nem fog a lakk felszívódni?

2010. jún. 9. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt akkor szokták ezen az oldalon ajánlani, ha valakinek a füle gyullad be a fülbevalótól. Igaziból nem tudom, hogy ez a köldök pc esetében mennyire higénikus.
2010. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apacsba csak ezüst ékszereket árulnak tudtommal
2010. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!