Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire lehetek allergiás egy...

Mire lehetek allergiás egy alapozóban?

Figyelt kérdés
Oriflames alapozót használtam és rájöttem végre hogy attól leszek kiütéses. Mi lehet benne amit el kell kerülnöm másik alapozó vásárlásánál?

2018. márc. 5. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Krémmánián rá tudsz keresni minden kozmetikai termékre és ott leírja mindegyiknek az összetételét is és hogy melyik allergén anyag vagy sem. Ennyit tudok segíteni :)
2018. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. márc. 6. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is allergiás vagyok pár összetevőre, pl ha nagyon illatosítva van, vagy a parabénekre, ezektől kis hólyagok jönnek rajtam. Illetve van olyan, amik hosszabb távon eltömik a pórusaimat és pattanásokat okoznak (pl myristyl myristate) Én is a krémmánián szoktam megnézni az összetevőket.
2018. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!