Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 15 évesen korai a...

Szerintetek 15 évesen korai a smink?

Figyelt kérdés
Egy tusvonalról lenne szó. Korai lenne? Eddig csak korrektort és szempillaspirált használtam, de megtetszett egy új stílus, ami használ tust. Nemcsak erről lenne szó, elég sok bőrhibám van, azokat is szeretném javítani. Eléggé fiatalnak nézek ki a koromhoz képest, ezen is szeretnék javítani. Nos?

2018. márc. 7. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ha 15nek se nezel ki es nem tudsz tusvonalat huzni valoszinuleg nevetsegesen fogsz kinezni de ha jol all akkor hajraaa, nem sok amugy
2018. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az, csak tudni kell meddig van a hatar. Szerintem mehet a tus siman, csak gyakorold mielott hordanad kozossegben. En tizedikben kezdtem, es igy tizenkettedikeskent rossz visszanezni hogy milyen vastagot csinaltam:D
2018. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, lányok...mik ezek a negatív hozzászólások? Senki nem úgy rajzol először tusvonalat, mint Picasso. A tusvonal megrajzolását mindenkinek rengeteget kell gyakorolni, mire tökéletes lesz. Érdemes többféle tust is kipróbálni, hogy eldöntsd melyik neked a legjobb (tusfilc, gél + ecset). Lehet kapni sablont is hozzájuk.
2018. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdemes úgy csinálni, hogy megtámasztod a csuklódat az arccsontodon, mert akkor nem remeg annyira a kezed.
2018. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem korai, annyi idősen én már használtam piros rúzst is ehhez a tusvonalhoz és a szempillafestékhez!
2018. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy tusfilccel kezdek, úgy láttam, hogy az a legjobb kezdőknek. Persze, gyakorolni fogom, nem fogom gót fekete tusvonallal utcára lépni! :D

Amúgy köszi a válaszokat!

2018. márc. 10. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem korai, én már 14 éves koromba élénk pink rúzst is használtam!
2019. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!