Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek az ún. Choker nyakláncok...

Ezek az ún. Choker nyakláncok csak bennem keltenek furcsa érzést?

Figyelt kérdés

Volt egy tanárom is, aki ilyet viselt és már nem is olyan fiatal. Bennem furcsa érzést keltenek bennem ez a szűk, nyakra tekeredő nyaklánc és felém azt sugározza, hogy a viselője azt szeretné, hogy valaki jól megfujtogassa :D A csipkés változatáról meg, hogy könnyen kapható az illető.


Csak bennem keltenek ezek a nyakláncok ilyen furcsa érzést?



2018. márc. 8. 21:54
 1/3 Metionin ***** válasza:
92%
Én már vagy 10 éve hordok ilyet, szeretem a szorosabb nyakláncot. Van bőr, van bársony, csipkés meg mindenféle. Mivel nincsenek nagy kivágású pólóim, ez áll jól. Nem kell mögé dolgokat képzelni.
2018. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Én azért hordok bőrchokert, mert szeretem a BDSM játékokat, a szexre emlékeztet.
2018. márc. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a chookert. Nincs mögöttes jelentés. Tetszik. 32 N
2018. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!