Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc kozmetikai...

Melyik a kedvenc kozmetikai márkád?

Figyelt kérdés
írj olyat, ami csak minőséget nézve de mondjuk elég drága, és olyat is aminek jó az ár/érték aránya, és sokszor veszel ilyen márkájút.. Nekem elsőből mac, a 2. maybelline és essence
2010. jún. 9. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
avon
2010. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
IsaDora. örök szerelmem. :]
2010. jún. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Loreal,she.

Mac spirál jó????Esetleg korretorról tudsz mondani valamit?

2010. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bobbi Brown, imádom:)

Olcsóbbakból meg az Essence, Rimmel termékeit.

2010. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Macből pont csak a spirál nem jó szerintem :D maybelline colossal viszont nagyon jó.. a mac korrektorból a studio finish nem rossz, viszont a studio sculpt elég ratyi :D Ha mac-et szeretnél inkább vegyél szemhélypúdereket, púdert, pirosítót, rúzst, szájfényeket, esetleg alapozót, bár annál is van jobb :) Remélem segítettem
2010. jún. 9. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen,igen nagyon sokat,köszönöm!

Én is sárga maybelline-t használok,igazából korrektort keresek,mert olyan sötét karika éktelenkedik a szemem alatt,mint egy pandamacinak.

2010. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban:

Sonya

Clinique

2010. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem bevált az Essence. Árban is megfelelő. Nem vagyok gazdag, úgyhogy ennyire tellik... De bevált, jó az alapozó, a púder, a szemhéjtus is jó. :D
2010. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Astor, Clinique, Max Factor.. semmi olcsót nem használok a bőrömre, inkább máson spórolok... erre, a melltartóimra és a bőrcipőkre nagyon kényes vagyok.
2010. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
MaxFactor :)
2010. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!