Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kezdhetem tágítani a fülem?

Mikor kezdhetem tágítani a fülem?

Figyelt kérdés
Csak ezért lyukasztottam ki a fulemet. 1 hónapig benne kell lenni az orvosi fémnek. Mikor kiszedem már egyből elkezdhetem lassan fokozatosan tágítani vagy előtte még hordjak egy kis ideig rendes fülbevalót? Rendes válaszokat kérek nem lehordast hogy mekkora hülye vagyok :)

2018. márc. 13. 00:13
 1/3 Fingkirály ***** válasza:
100%

Simán lehet, ha gyulladás, komplikáció nélkül megmaradt a luk.


De amúgy nem ajánlom. Egyrészt, ha "átesel a ló túloldalára" és a végén kikötsz az ilyen 35-40 millis vagy még nagyobb tágítóknál, onnan már nemigen van visszaút, aztán ha netán megunod a dolgot, vagy együtt kell élned a Gollam-füllel, vagy máris kezdhetsz gyűjteni a nem kifejezetten olcsó plasztikai műtétre.


Másrészt meg....fültágító? Az olyan kétezres évek közepe, ma má' nem menő dolog :)

2018. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki azért csinálja mert "menő" az egy hülye.. Viszont az igaz hogy egyszer elkezded és nem tudod abbahagyni... 12mm-nél elhatároztam hogy megállok, persze... :D már 20mm-es fülem van és 30-asra tervezem. :) szóval csak óvatosan!
2018. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lövettem, és kevesebb mint egy hét után kicseréltem a legkisebb tágítóra, ami ugye kb. akkora mint a füles, csak vastag a cimpám és alig fér bele ez a csigaszerűség.., de 1-2 hét múlva már 2mm-est teszem bele. Egyébként akik szúratják általában 2mm vel kezdenek alapból, meg ugye kinek milyen a füle.
2018. márc. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!