Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A douglasban ha kerek kaphatok...

A douglasban ha kerek kaphatok arckrem mintat?

Figyelt kérdés
Nagyon erzekeny borom van es nem vennek meg 15000 forintert egy kremet feleslegesen. Ha kerek termekmintat teljesen hulyen neznek majd ram vagy amugy adnak?

2018. márc. 15. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérésre nem szoktak adni. Vásárlások összege után jár. Akkor sem olyat, amilyet te kérsz, szép is lenne venni olcsó valamit, aztán kikérni 6db La Prairie mintát... :) hanem abból a termékcsaládból, vagy leglábbis abban az árkategóriában.
2018. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Régi a kérdés, de talán olvassa valaki. Én douglasban még nem kértem krémhez mintát, de alapozóhoz igen és szó nélkül adtak. Cliniqueben, Estee lauderben kértem már mintát krémekhez, szérumokhoz és mindig adtak, nem is keveset. És a tapasztalatom az, hogy nem is érdemes kipróbálás nélkül vásárolni, mert nekem sokszor végül nem is válik be. Szóval, ha kinézek valahol egy tízezres krémet és nem adnak mintát kipróbálásra, akkor egyszerűen nem veszem meg, mert nem éri kockáztatni.
2019. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!