Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valoban nagyon sotet voros/bur...

Valoban nagyon sotet voros/burgundi ruzs?

Figyelt kérdés

Probalkoztam mar mattal, hagyomanyossal, folyekonnyal, de valahogy sose azt a szint kaptam, amit megrendeles elott a kepen lattam. :D Pl. legutobb az avonbol lett egy wild cherry arnyalatu, a kepen sotet voros volt, eloben pedig vilagos cseresznye hatasu.

ilyesmire vagyom:

[link]


[link]


Tudna valaki olyan markat/arnyalatot mondani, amelyiknek van ilyen szinu ruzsa, ami eloben is adja ezt a szint?


Elore is koszi a valaszoloknak! :)



2018. márc. 19. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én a DM-ben az esence-s rúzsoknál láttam ilyet. Nemtudom pontosan milyen árnyalat
2018. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is essenceset néztem. A barnásabbak között van ilyen, de vigyázz mert van amelyik nagyon sötét barnának néz ki, de közben inkább lila.
2018. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!