Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik olyan, hogy a fül nem...

Létezik olyan, hogy a fül nem bírja a tágítást?

Figyelt kérdés
A jobb fülemben évek óta van tágító, 12 mm-es. Régebben el akartam kezdeni a balt is tágítani, akkor az 1,5-östől bedurrant, úgyhogy inkább hagytam. Most újra elkezdtem, 2,5-ös van benne, eddig egész könnyen belement, de most a hármast se tudom beledugni, a felénél nem megy tovább a csiga, és sokkal jobban fáj, mint a másik fülemnél régen. Lehetséges, hogy van olyan, hogy valamelyik fület egész egyszerűen nem lehet tágítani?

2018. márc. 28. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit vársz 2 tágítás között? Mivel síkosítod a csigát? Mivel ápolod 2 tágítás között?
2018. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig Tetrannal kentem, hogy csússzon, de az elfogyott, mellesleg azzal sem bírtam betolni. A két tágítás közt nem kezeltem semmivel, csak vártam, addig húzogattam, hogy táguljon, aztán amikor már ki tudtam venni, letakarítottam, és ment vissza, de ezzel eddig nem is volt probléma. Inkább az a baj, hogy olyan, mint ha a füllyuk közepén lenne valami seb féle, és fáj, ha bele akarom tolni a tágítót
2018. márc. 31. 13:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy két tágítás között elég sok idő telik el, főleg hogy most kb 2 hónapja van benne a 2,5 mm-es, de nincs 3-as csigám, a 4-eset meg már nem bírom áttolni. Átlagjában egy hónapot szoktam várni a két tágító közt.
2018. márc. 31. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!