Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elso randin piros ruzs,...

Elso randin piros ruzs, velemenyek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 13:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16/L
2018. ápr. 2. 13:52
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne legyen élénkvörös, mert az finoman szólva is qrvás.
2018. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha amúgy is szoktál hétköznapra ilyen erős sminket akkor -oké, egyébként sok.

16 évesen meg amúgy is soknak tartom.

2018. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Mitől lenne egy rúzs krvás? Akkor sárga tubusos, fekete csipkemintás maybelline spirálom is krvás? :D De komolyan...

Amúgy ahogy érzed, ha szeretnéd, használd. Mondjuk én nem tennék fel erős sminket, egyébként sem szeretem, + a srácok a természetes hatást értékelik. Sminktől nem leszel se több, se kevesebb.

2018. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Egy rúzstól senki sem lesz kvás....nem tudom, hogy honnan szednek az emberek ilyen hülyeséget...


Szerintem első randin az a lényeg, hogy magadat add és úgy néz ki, úgy viselkedj, amilyen te vagy. Én ilyenkor inkább a finomabb, természetesebb sminket preferálom, de alapból inkább ilyen típus vagyok. Rajtam hülyén nézne ki, mert az erősebb smink, vörös rúzs nagyon távol áll tőlem, egyszerűen az nem én vagyok. Viszont, ha valakinek ilyen a stílusa és egyébként is erősebb sminket használ, illik a személyiségéhez, a megjelenéséhez, akkor akár első randin is mehet, mert akkor az úgy nem lesz mű vagy erőltetett. Ebben az esetben pont az lenne a furcsa, ha nem önmagát adná és egy nude sminket viselne.

2018. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ. Ha a srác már látott így és tetszel neki akkor simán! De ha pl. natúran sminkelsz vagy nem rúzsozol, ne a randin próbáld ki hogy mit szól hozzád...


Amúgy a piros rúzs nagyon kényes. Legtöbbje csúnyán kopik, elcsúszkál, elmosódik. Ha nem MAC vagy hasonló amit használsz, akkor 20 percenként nézegetheted hogy szétmázgálódott-e. Egy randin ez elég kiábrándító...

2018. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy sminkelj, ahogy szoktál.
2018. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
szerintem nem tudják a fiúk értelmezni a piros rúzst, jobb valami enyhe nude
2018. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
16évesen ne akarj piros rúzst kenyni a szádra, mert egy az,hogy utcalányos a másik meg hogy szarul is néz ki. A fiúnak sem hiszem,hogy tetszene. Ízléstelen. Valami világos rózsaszínt vagy ilyesmi ,de pirosat semmi esetre,kiment a divatból,nem is mindenkinek áll jól,sőt, inkább senkinek. Meg a fiút is elijeszted. 19/L
2018. ápr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek azzal tökéletesen, hogyha ilyen a stílusod, ha mindig vörös rúzs van rajtad... akkor most is használhatsz. De ha amúgy nem szoktál akkor nem érdemes most kipróbálni.

Amúgy meg nem tudok milyen típus vagy... de nem praktikus randira a rúzs. Mert ha esetleg neked nem gond ha úgy alakulna a randi vége hogy hazakísér és meg akarna csókolni a kaputok előtt... nehogy a rúzs miatt maradjon el a dolog. Én azt tapasztaltam hogy a fiúk nem szeretnek rúzsos ajkú lánnyal csókolózni. Illetve a piros rúzst ha elkeni akkor az nagyon látványos lesz es egy sima száraz zsepivel se lehet olyan szépen eltávolitani.

2018. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!