Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok jó minőségű és...

Tudnátok jó minőségű és tartós mattra száradó ajakrúzst mondani?

Figyelt kérdés
Milyen márka, milyen üzletekben lehet kapni, mennyibe kerül kb, esetleg Ebay-en talált már valaki olyat, ami valóban jó? Én sokat próbáltam már de egy sem vált be. :/

2018. ápr. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én MAC-es rúzsokat használok illetve YSL-t,csak ajánlani tudom őket.Nagyon szépen,nem folynak be a ráncok a,és iszonyat tartósak.Nap végén úgy kell őket kb lekaparni.n
2018. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hudabeauty
2018. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én a Rossmannban kapható Lovely-s "K-lips" nevű matt rúzst tudom ajánlani. 1000 forint körül van,és szájceruzát is adnak hozzá. Órákig tartós,szépen pigmentált,a maga árkategóriájában isteni. Hozzáteszem ritkán veszek drogériás termékeket,és egyik barátnőm ajánlotta,ha nem szeretnél túl sokat költeni ez egy jó választás lehet. Ebay-eset elég rizikósnak találom,néha-néha szoktam rendelni pl körömre csillámporokat,de a bőrömre nem nagyon kennék beszámíthatatlan helyről származó ( nem bevizsgált ) anyagokat... Úgyhogy szerintem nem túl érdemes Ebay-ről kozmetikumot rendelni. Remélem tudtam segíteni!
2018. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Aura folyékony, matt rúzs nekem nagyon bevált, a makeuplaza.com-ról rendeltem. Vettem nemrég a Müllerben egy Sleek matt, folyékony rúzst is.


A Sleek rúzs olyan keményre szárad, hogy szinte már törik, es a tartóssága sem olyan jó, mint az Aura rúzsomé. Ilyen ketchupos, olajos, húsos péksütit ettem, az Aura rúzs volt a számon, és még attól se kopott le. És ugye, az olaj, meg az olajos ételek szedik le legkönnyebben a sminkeket.

2018. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!