Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk vagy a zselés lakk...

Gél lakk vagy a zselés lakk egészségesebb a körömnek?

Figyelt kérdés
Nem akarom hosszabítani, csak simán a saját körmömre akarom valamelyiket. Melyiket könnyebb majd ,,levenni,, a körömről? Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 4. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Az az mikor leszeretném ,,venni,, a körmömről, melyik nem károsítja annyira a körömnek a felületét
2018. ápr. 4. 19:59
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak alkalmanként, akkor egyik se fogja annyira igénybe venni a körmöd. De hosszútávon igen. Egyik ismerősőm kb. fél év után szokott le a gél lakkról, mondta, hogy nagyon vékony és gyenge lett tőle a sajátja :/
2018. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
A gél lakk és a zselé lakk teljesen ugyanaz. Leoldani lehet tipleoldó folyadékkal. Ha rendes körmös készíti, nem lesz semmi baja a körmödnek, mert nem minden géllakozás igényel bolyhozást.
2018. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó szakemberrel nem lesz baja a körmödnek. Az alapanyag nem árt a körömnek, csak a túlzott reszelés.
2018. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia, én évek óta gél-lakkot használok (sensationail) és az elején, amíg betartva minden szabályt használtam, nem vékonyodott a körmöm, emlékszem, nem győztem reszelni a hosszából, mert alatta a körmöm erős maradt, plusz a gél-lakk is adott plusz réteget és nem töredezett vége. Viszont egyre türelmetlenebb lettem, amikor le kellett szednem és nem vártam, amíg teljesen felvált a lakk a körmömről, így jött vele a körmöm felső rétege is és jól elvékonyodott a körmöm...

Szóval, ha türelmesen, pontosan használjuk/távolítjuk el, akkor nem okoz túl nagy problémát szerintem

2018. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!♡
2018. ápr. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!