Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos alapozó 2000 és 3000...

Világos alapozó 2000 és 3000 körül? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Üdv! Tudnátok ajánlani alapozókat? Nagyon világos a bőröm úgyhogy ez az egyik elsődleges szempont.

Amiket már próbáltam : 1.Alverde-hydro make up (szín tökéletes , finish és állag nagyon nem) 2.Catrice HD liquid... ( állag jó szín sötét) 3.Garnier BB cream:light/claire ( sötét ez is ) 4.essence soft touch mousse ( túl sárga és szárított is) 5.Alverde magic effect (borzasztó narancssárga) 6.Catrice all matt plus ( ez nem volt túl sötét de valahogy nem volt az igazi kicsit szírított) . Szoktam aláhidratálni de mindegyiket megnéztem nélküle is és nem jöttek be. Mindegy ,hogy matt vagy fényes finihű csak minnél világosabb legyen. A bőröm kombinált :// remélem alaki tud tippeket adni.



2018. ápr. 18. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én a Rimmel Londom Lasting finisht ajánlom. Vannak belőle világosabb színek is. Alapból egy olyan közepes a csillogása, de egy kicsi púderrel nagyon könnyen mattítható, és a fedése sem rossz. Az van ráírva, hogy full coverage, bár ez nem igaz, inkább mondanám egy erős közepes fedésnek.

2018. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En is probaltam sok altalad emlitett alapozot, hasonlo tapasztalatokkal. Eleinte a letezo osszes Catrice alapozot probaltam, de mindegyik oxidalodott a boromon. Nagyon vilagos borom van, hideg (sargas)/neutralis a borszinem. Alapozok, amelyek nekem bevaltak: "Estee Lauder Double Wear Water Fresh" az 1N2 arnyalatban (aminek szep finishe van, de eleg gyengecske a fedese) es a "Rimmel Lasting Finish 25hr with comfort serum" a 100/ivory arnyalatban. Ez a Rimmel alapozo egyszeruen szuper, nagyon jo a fedese es nagyon tartos (viszont telen nekem is vilagositanom kellett - ezt a folyekony Catrice Camouflage korrektorral tettem). Mindketto alapozo a rozsaszines es sargas kozott van szerintem, de lehet csak azert latom igy, mivel igazodik a szinemhez, ami nagyon sok markanal nincs meg (nalam peldaul a MAC alapozok ezert sem jottek be). Szerintem Rimmel, L'oreal alapozok kozul talalhatsz vilagosat, de nekem a korrektorral vilagositas is bejott. Illetve meg azt vettem eszre, hogy nagy a kulonbseg, ha nem transzparens, hanem szinezett (nyilvan vilagos szinu) puderrel fixalom, amit utogetve viszek fel egy szivacs segitsegevel es utana egy puderecsettel lesoprom a felesleget. Remelem tudtam segiteni.
2018. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj es elozo vagyok, hat igen az Estee Lauder sajnos dragabb, de szerintem nyarra szuper lehet, foleg ha nem problemas a borod. A Rimmel pedig abszolut belefer 3000 forintba.
2018. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenképp megpróbálkozok vele. :) 2# nekem is ilyesmi a bőrön, viszont kicsit problémás de nem a világ vége.
2018. ápr. 18. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kombinált, és nagyon világos bőröm van. Én az Yves Rocher Pure light alapozojat használom Rosé 200-as színben, és szeretem nagyon. Nem nagy a fedese, de nem is szeretem azt amikor ilyen maszkszeru lesz az alapozótol az ember feje. Szóval nekem bevált :) alapáron ilyen 5000 Ft körül van, ami tudom drága, de én januárban az 50szazalekos leárazáson szoktam beszerezni, illetve ha törzsvásárló vagy, akkor szoktak küldeni minden hónapban ilyen kedvezményre jogosító képeslapot, ott is szoktak lenni 20-30-40 százalékos arangedmenyek, így olcsóbb jóval :) Kb 2500 ftert vettem :)
2018. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!