Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FÜLTÁGÍTÓSOK! Mit csinaljak a...

FÜLTÁGÍTÓSOK! Mit csinaljak a fulemmel ha osszement?

Figyelt kérdés

Kb masfel eve tagitom a fulemet 18mm volt a legnagyobb mert eleg lassan tagitottam aztan megvettem egy szilikont az is 18as volt ezt a 16os csiga utan raktam be.Aztan benne volt a 18as szilikon olyan 2-3 hetig majd vettem egy szilikont ami 22mm es 20ast akartam venni de rossz helyen volt az uzletben es nem merte le az elado. Lenyeg hogy beleraktam egybol a 22est aztan masnapra nagyon durvan begyulladt a fulem,egett es nagyon fajt. Kivettem es vissza raktam a 18as szilikont de ezt sem birta a fulem mert reggel es este tisztitottam es ahogy kivettem gennyes volt a tagito a fulem pedig meg mindig nagyon be volt gyulladva meg hat ahogy lattam meg is repedt picit. Kezeltem bepanthennel,kamilla teaval,betadinnal es tetrannal de a szilikont mar nem raktam vissza a fulem kezdett begyogyulnu es ossze is kezdett menni. Ma van kb egy hete hogy nincs benne a szilikon tagito es a fulem mar nem faj es nem is piros. Osszement a fulem 18rol kb 4-5-6 milire viszont a cimpamon latszik a tagitas mert kicsit log

A kovetkezo a kerdesem hogy ha elkezdem megint kitagitani akkor hamarabb kitagul? Mivel mar elotte is volt tagitva szoval mar nyulik valamennyire a fulem (lehet hulye kerdes bocsi) vagy ugyan igy egy evembe fog telni mire megint elerem azt a 18as meretet? (Eleg lassan tagult a fulem is sajnos)

Az a helyzet hogy mindenkepp szeretnem megint a fultagitom mert nagyon hianyzik:(

Barki aki volt ilyen vagy hasonlo helyzetben az lenne olyan szives es leirna a tapasztalatat vagy hogy mit tett?

Elore is koszonom annak aki elolvasta:)



2018. ápr. 20. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is lassan, nehezen tágul a fülem.

Annyira, hogy még a szimpla méretváltást sem bírja. Akkor gyulladt be, amikor 16-osról váltottam 18-ra.

Jó, hogy kivettél belőle mindent. Fertőtlenítsd, masszírozd rendszeresen.

Ha teljesen begyógyult, nem piros már, elkezdheted újra tágítani.

Igen, gyorsabban fog most tágulni.

Nekem azelőtt legalább 2 hét kellett az egyik méretből, míg a következő méretű tüskét félig sikerült bedugnom.

Másodszori tágításkor 2 hét helyett elég 3-4 nap.

2018. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szilikont raksz bele, hanem tömöttet ami nehezebb műanyagból vagy kőből van, akkor ár nap alatt szépen kitágul a súlytól.

Plusz kamilla teát ne használj, mert az szárít. A vazelin viszont jó, nem szívja be annyira borod és segít a repedések kezelésében.

2018. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!