Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen krémmel és sminkkel...

Milyen krémmel és sminkkel tudom eltüntetni vagy legalább halványítani a sötét karikákat a szemem alól?

Figyelt kérdés
Eléggé beesők a ,,gödrök".Valami krém?Szérum?Kinek mi vált be?És mennyi idő elteltével lett javulás?
2018. ápr. 28. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szemre én a Vichy szemkörnyékápolóját használom, illetve sok vizet iszom az egészségesebb bőrképért, hidd el sokat számít a hidratáltság is!

Smink: a sárgás árnyalatú korrektor fedi el a lila karikákat, ajánlom a NYX márka C10-es yellow árnyalatát, erre van. Arra figyelj hogy ne világos korrektort kenj rá mert azon átüt a lika karika, és csak felhívod rá a figyelmet! Sárga legyen, ez nagyon fontos.


33N (hobbisminkes)

2018. ápr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hűű🙂 Köszönöm!A Vichy mekkora kiszerelés?És az ára?
2018. ápr. 28. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
A Slow age les yeux (szemre való) kis tubus, de sokáig elég! Kb. 6000 ft volt.
2018. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én estére egy Alverde szemkörnyék ápolót használok, nappalra a sminkhez pedig Essence Stay all day 16h szem alatti karikákra való folyékony korrektort. Nekem ezek nagyon beváltak és nem is olyan drágák:) Kb. másfél hónapja használom és látszik a javulás
2018. ápr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is hallottam még ezekről a márkákról🙂
2018. ápr. 28. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én E vitamin olajat használok szem alá (Cosmio). Nekem is vannak szem alatti karikaim, pedig kialszom magam, és megiszom napi 3 liter vizet is, nagyjából egészségesen eszem. Ez alkati dolog :) gondolom neked is jobb, ha ki tudod aludni magad. De sajnos bármilyen csodakremet kensz rá, nem fogja eltüntetni. Korrektorrsl szoktam javítani rajta ha sminkelek.
2018. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!