Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Felajanlottak megvetelre...

Veres Vivien54 kérdése:

Felajanlottak megvetelre egy"HERMES BIRKIN"hasznalt noi taskat. Hogyan tudom eldonteni, hogy eredeti e vagy replika? Melyek az eredetiseget igazolo jegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni,hogy milyen arkategoriaba tartozik.

2018. ápr. 29. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Youtubon vannak ilyen videok ahol osszehasonlitjak az eredeti dolgokat a replikakkal
2018. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Mivel egy birkinre több éves várólista van, és egy átlagosabb darab árán is faszentos kocsit lehet venni, megmondom neked, hogy hamisítvány.

Pár millió az ára és egy remek licitnek álcázott cicaharc előzi meg, ha eredeti.

2018. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A net-en utannaneztem es megmondom oszinten,hogy 99% -ban megegyezik minden ismerteto jegye az eredetivel.A fenmarado 1% pedig a ketelkedesi faktorom.(Francia orszagbol hoztak-nem tul sok iskolaval rendelkezo emberek-a taskat es szerintem azt sem tudjak,hogy esetleg ertekes is lehet.)
2018. ápr. 30. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!