Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egyszerre kettő karórát hordani?

Egyszerre kettő karórát hordani?

Figyelt kérdés

Hali.Egyre több amerikai videóban,divatlapokban látom hogy férfiak mindkét kezükön viselnek egy-egy karórát.Így első hallásra/látásra elég furának tűnhet,viszont érdekes,hogy jól néz ki.

Mi a véleményetek?Gáz vagy divatos?Illetve megmarad ez a "divat" az amerikaiaknak?



2018. máj. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Légy divatdiktátor és viselj hármat.
2018. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amcsiról lévén szó, mi van, ha az egyik óra a keleti parti, a másik meg a nyugati parti időt mutatja? Akkor már talán nem is akkora hülyeség, mint amilyennek hangzik. :) De komolyan: egyszer láttam ilyen dupla órát egy szíjra felfűzve, csak ott az angliai, és a New York-i időt mutatta. Talán akkor praktikus, ha valakinek a szerette, akit hívni szeretne telón más országban, vagy más parton él... Nem tudom. :)


De ha neked ez bejön, és tetszik: hordd, és viseld.


Plusz: Én a helyedben a két órát egy karomon viselném. :D

Emlékszem, amikor tesiórák alakalmával egyszer-egyszer nem tornáztam, és én vigyáztam a karomra csatolva a többiek karórájára. Aztán mikor felküldtek az egyik osztályba valakiért, hogy hozzam le, milyen ováció volt, hogy hű, nekem hány óra van a kezemen. (legalább három.) :D

2018. máj. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második:Igazad lehez, köszi! :) Ment a pacsi.

2018. máj. 19. 08:59
 4/4 anonim válasza:
eléggé nyitott vagyok az új divat iránt de én személy szerint gáznak tartom.
2018. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!