Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csúnya aknes volt az arcom....

Csúnya aknes volt az arcom. Most pedig mély mélyedès, heg van az arcomon. Milyen alapozóval lehetne jól el fedni?

Figyelt kérdés

Szedem rá a gyógyszert.

De minden egyes alkalommal, félek utcára lépni mert úgy érzem mindenki az arcomon lévő hibát nézi.


2018. máj. 18. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az egész testem ilyen és nem szedehetek rá semmit, csak jól megválogatott krémekkel kezelhetem (99%-uk kiesik)

Elfedni nem tudod...úgymond átüt. Legalábbis én anno amikor alapozoztam, meg korrektor azokat nem tudtam hiszen kitölteni nem birod a bemélyedéseket. Max ha szó szerint vakolatot teszel rá.


De az én börömön még rondább ha használok mintha nem használnék. Igy én 5-6 éve nem is sminekelek mert csak rosszabb lesz. Sajnos megbámulnak de nem tudok mit csinálni :(


Sajnállak, mert tudom milyen lehet :(

2018. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem mély hegekre jó lehet a kémiai hámlasztás. Én azt ajánlom hogy ne használj sok sminket az arcodra mert gyakran még jobban kiemeli a hibákat. Nekem nincsen ilyen állapotba az arcom de hegeim nekem is vannak. Én is régen erős fedésű alapozókat használtam de mostanában rá jöttem hogy egy BB krém, színezett ápoló, gyenge alapozó sokkal jobban áll. És biztos hogy így is szép vagy, mindenkinek vannak hibái. Végülis ez egy olyan dolog amin nem tudsz változtatni tehát feleslegesen szégyenled mert nem lesz jobb tőle.
2018. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Természetes módszerekre gondolnék inkább:

[link]

(A paradicsom tényleg jó külsőleg, de nem 1-2 nap alatt használ, és az Aloe Vera is nagyon jó!)

[link]

(Ebben a második linkben 7 módszer van, csak mind külön lapon, a pink nyílra kattints! Itt is említik a paradicsomot!)

Ha viszont a kiemelkedő a heged, mint az enyém az orrom mellett az arcomon, akkor nagyon hatásos a Contratubex gél! Ennek vöröshagyma kivonata van!(a Contratubex régi hegekre is hat! Az enyém ilyen, és sokat javult)

Mikor már ezek a módszerek beváltak, utána lehetne sminkkel - alapozó, korrektor stb. - elfedni a bőrhibákat. Remélem segítettem, de legalább adtam némi támpontot! Drukkolok Neked! :)

2018. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Contractubex gél pont a hegek eltűnését segíti elő, egyenletesebb lesz tőle a bőrfelszín. Vagy próbáld ki kozmetikusnál a hidroabráziót (vizes arccsiszolás), annak is a bőrfelszín kiegyenlítése a hatása.
2018. máj. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak tinikoromból visszamaradt csúnya hegek az arcomon, pl. az egész homlokom olyan. Most 42 éves vagyok. Rajtam is segítene a Contractubex?
2018. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!