Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfümökben jártas? Hozzáértők...

Parfümökben jártas? Hozzáértők tanácsát kérném? Váltás miatt illat illhőset keresek

Figyelt kérdés

Eddigi használt szeretett parfümjeim Ralph.del Pozo Halloween Dior Jadore már unom de mégis valamit ebbe az illat kategóriába keresek csak olyan felhősebbet..ötletek??

Köszi előre is


2018. máj. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a Del Pozo és a J'adore elég más kategóriák....milyen típusút szeretsz?

Virágos? Édes?

Ami kifejezetten "felhős" tiszta illat, a Chloé by Chloé edp, illetve Bvlgari Crystalline-ja. Ezeket próbáld esetleg.

Illetve a Chanel Mademoiselle még nagyon szép illat.


Rajtam Armani Sí-je is "felhős", de talán a Chloé jobban illik ahhoz amit írtál.

2018. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi chloé mintát próbáltam nekem nem tetszik a javasoltakat kipróbálom a baj ahogy irod is nem tudom mit szeretek nem értek hozzá
2018. máj. 25. 19:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve a Davidoff CoolWatert használtam.de rajtam fél óra mulva olyan édesnek érzem hogy szédülök tőle ..
2018. máj. 25. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Estee Lauder -Beautiful, vagy Prada- Iris, de ki kell probalni, mert minden börön maskepp hat.
2018. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket érdemes megszagolni - nem biztos, hogy illatra tetszik, de sztem a felhős, lágy kategóriába beleillenek:

Burberry The Beat

Chloe Nomade

Gucci Flora

2018. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!