Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért és hogyan lett divat a...

Miért és hogyan lett divat a lányok körében 2018 kora nyarára a mezitlábas papucs?

Figyelt kérdés
A suliban az utcán mindenki totál meztelen lábbal jár papucsban gumiban szőrösben meg ilyenek. Tipik flip flop slides. Van akinek tényleg jo es formas a laba festi/apolja a kormet de nehanyan egy retkes gombas talpra is rahuzzak es buszken vallaljak. Mi a velemenyetek errol a trendrol?:/

2018. máj. 28. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
El vagyunk tévedve: ez nem mostani divat, már korábban is flip-flop-oltak a nők a mezítlábas sarkaikkal:).
2018. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 ki firtatja hogy eddig nem letezett? csak most lett felkapott...te meg az eltevedes de nem tudok veled semmit se kezdeni
2018. máj. 28. 22:49
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem csak most lett felkapott, jópár éve minden nyár elején megjelenik. A válasz pedig: azért, mert meleg van. Mellesleg szerintem a gombás lábnak is “jobbat tesz”, ha szellőzik, most gondolj bele, 8-10 óra meló alatt milyen szaporulat keletkezhet már a bepállott, büdös cipőben... x’D Inkább ne gyógyuljon meg, hiába kenegeti vagy ecseteli (vagy mittudomén mit kell vele csinálni), párologtassa csak zárt cipőben és fertőződjön újra nonstop, mert neked nem tetszik a látvány...? :P
2018. máj. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Hat en is csak mostanaban latok, tavaly senkin sem lattam. Mert valami divatblogger felkapta. :D
2018. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
a szőrös papucs k. rv@ gusztustalan prolis szittyós hányinger..... otthon a budin ülve b+, nem a kutyaszaros, csöveshúgyos aszfalton.....
2018. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Korábban is mindig papucsot hordtam tavasztól őszig, nem csak idén. Én nem szeretem meleg időben a zárt cipőket. A lábaim pedig ápoltak, rendszeresen járok pedikűröshöz.
2018. máj. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És ez miért is olyen fontos a lelkivilágodnak? Nem mindegy neked, hogy ki mit miért visel? Az elsőnek adott reakciód pedig igencsak szánalmasra sikeredett. Keress hobbit!
2018. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert egyre igénytelenebbek és kényelmesebbek a divatbloggerek is, és a sok birka meg követi őket. Én már a flipfloptól is kivoltam, de azok még kinéznek valahogy... de ezek az ortopéd gyógypapucsok, gagyi gumi retro strandpapucsok meg ezeknek a szőrös, kicsicsázott, felékszerezett verziói... ízlésromboló.
2018. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. vagyok: ez a sok okos meg, aki szerint csak a zárt cipő meg a papucs létezik... vannak szandálok is, igényes darabok, férfiaknak és nőknek is.
2018. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mert meleg van és jobb mezítláb lenni mint zokniban

17L

2018. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!