Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piros felső. Milyen gatya?...

Piros felső. Milyen gatya? Milyen smink?

Figyelt kérdés
Halihó... szóval van egy piros nyakbakötős toppom, és azt veszem fel szombaton buliba... fehér/fekete/piros gatyával vagyem fel? vagy csak farmerrel? ehhez valami arany smink durva lenne? vagy barna inkább? Barna a hajam (kis szőke melír) és barna a szemem. HELP!
2010. jún. 15. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jó idő lesz, akkor vehetnél fel hozzá farmerszoknyát is akár, ahhoz jól áll a piros is, és a nyakbakötős is. :) Ha hidegebb, akkor fehér vagy farmer nadrág.

Sminknek pedig szerintem barnás árnyalatokat használj, arany is lehet, de ne olyan teljesen arany, hanem inkább az a barnás árnyalatú arany.. remélem tudod mire gondolok. :D

2010. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fehér vagy fekete nadrággal/szoknyával venném fel. Az aranysmink nem hangzik rosszul, én a barnát hanyagolnám a piroshoz, esetleg még egy fekete/sötétszürke füstös szemsminket tudok hozzá elképzelni.
2010. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hidjétek el csajok, az én lábaimmal nem gondolkoznátok szoknyán... :) nem az a nádszál vékony alkat vok :) De amúgy köcce a tippeket ;) Vaskos a lábam... és van egy éppen térd fölötti fekete gatyóm... Itt egy kép a lábamról: [link] Na, ez a fekete gatyóm, a fehér hosszabb, térd alatti...
2010. jún. 15. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én is valami fekete vagy fehér gatyót vennék fel vagy farmert. a sminkben én biztos feketét használnék. más sminket nem igazán... :D.

*

2010. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a fekete vagy fehér farmerre szavazok, mindenképp magassarkúval. készíts magadnak fekete-szürke füstös szemeket, de ha bátor vagy, próbáld ki a vörös rúzst vörös körmökkel, a szemedet pedig éppcsak húzd ki tussal, és spirálozd meg a pilláidat. jó szórakozást!;)
2010. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zümy ***** válasza:
én úgy csinálnám,hogy fekete farmer+ fekete vagy piros magassarkú, a felső,és hozzá fekete,füstös szemek:]
2010. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!