Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki használja LOreál-tól az...

Aki használja LOreál-tól az ásványi alapozoját annak szeretném a véleményét kikérni h érdemes megvenni mennyire jól fedö alapozó nem maszatolodik nem csillog az arcon?

Figyelt kérdés
Melyik szint vegyem közepe szolis börre?
2010. jún. 16. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Te most a púderre gondolsz?

[link]

Ezt nehéz adagolni,viszont nagyon jól fed,de az adagolás miatt szerintem nem túl praktikus.

2010. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz amit az első linkelt, akkor nem túl jó, mert nekem mondjuk csomókban áll a bőrömön, ha megkísérelem felkenni :( ami elég ciki, mert nem volt túl olcsó és nem tudom használni :(
2010. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve használom ezt és imádom. Elég jól fed és nem csillog. Nekem az adagolással sincs semmi problémám.
2010. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az eddigi legjobb alapozóm,nem csillog,mitől csillogna,azért ásványi,mert nincs benne paraffinolaj.....

Éppen ezért nem is maszatolódik.Nekem hófehér a bőröm,a legvilágosabbat kell használnom,de tökéletesen fed.

Próbálgasd a tesztereket.

2010. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!