Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak piercingem van fél éve,...

Ajak piercingem van fél éve, de a húsba belül még mindíg bele csúszik a talp. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél évig volt benne a piercing az ajkamba de ki kellett vennem császár miatt. Most vissza tettem 5 hónap után de a talp belül mindíg eltűnik. Csak akkor találom ha kinyomom. Az lehetséges hogy belenő a húsba? És ha igen az mennyi idő? Mit tegyek?

2018. jún. 13. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig megmozgatod, szerintem nem nő bele...
2018. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak laikus vagyok, de velemenyem szerint ne kiserletezz. Szemelytol fugg, hogy a vegen beleno-e, nekem sajna belenott. Nincs ra garancia, hogy neked is bele fog, de velemenyem szerint inkabb csereld le karikara vagy spiralra, hadd jojjon helyre picit. Ha nagyon meg akarod tartani a jelenlegit, talan egy hosszabb szaru ekszer jo lehet.
2018. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt nőtt be?
2018. jún. 13. 13:38
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy éjszaka alatt bele forrhat a talp?

Nem tudom a spirál jó lenne e mert az ajkamnál kicsivel lejjebb van a lyuk.

2018. jún. 13. 13:48
 5/6 anonim válasza:

Annak ellenere, hogy sokszor forgattam, kb 2 nap kellett neki...:D Marmint ugy kell elkepzelni, hogy kb 1 hetet birt ki, kozben mindig csak jobban belesullyedt, es hiaba forgattam+huzogattam ki, a vegere ranott a hus.

Szerintem mindenkepp menj be egy szalonba, ha nincs ra idod, akkor keress egyet a facebookon es irj nekik, en mar csinaltam igy. :) Illetve a piercing/tetkos kerdesek kozott nezelodj itt, keresd a Blueskin nevu felhasznalot, o hozzaerto, neki is irhatsz. Sok sikert!

2018. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran forgattad és huzogadtad?
2018. jún. 15. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!