Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok Budapesten ilyen...

Hol tudok Budapesten ilyen smink cuccokat venni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és itt nagyon drágák a smink cuccok, nem sokára megyek pár napra haza és akkor be szeretnék tárazni. Viszont fogalmam sincs, hogy hol lehet jó minőségű smink cuccokat kapni.

Amikre szükségem van:

primer

concealer

bronzer

highlighter

új ecsetek

illetve szeretnék egy ilyesmi szemhélyfesték palettát:

[link]

az lenne a legjobb ha magam válogathatnám bele a színeket :)


Előre is köszönöm a segítséget!



2018. jún. 18. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ó utcai sminkbolt: Budapest VI. kerület, Ó utca 36.


Ez egy professzionális sminkbolt, rendkívül bő kínálattal.


Vannak még smink márkaboltok minden nagyobb plázában (Aréna plaza, Westend, Mammut, Allee, Árkád), és olcsóbb/drágább drogériák is.

2018. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sephora sajnos még mindig nincs Budapesten. :( Viszont egy pár "menő amerikai" márka már bejött az országba. Én a NYX-et nagyon szeretem, a Westendben és az Allee-ban van boltjuk. A MAC drágább, de az is jó. De én általában a Müllerben szoktam sminkeket vásárolni, ott viszonylag nagy a választék (még mindig nem egy Sephora, de magyar viszonylatban szerintem ott van a legtöbb normális sminktermék).
2018. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!